Arzumokka.com

Arzum Okka serisi okkalı Türk kahvesi içmek isteyenler için özel olarak üretilmiştir. Okka serisi içindeki tüm ürünlere Arzum Okka kupon kodu ile pek çok avantajlı seçenekler sahip olabilirsiniz. Bir fincan kahvenin kırk yıl hatırı olurmuş. Bir ömür denilen şeyde zaten kaç yıl?

Arzum Okka kupon kodu fırsatları

Mutfaklarımızın her şeyi, elimiz, ayağımız Arzum çıkardığı kahve makinasına ek olarak okka aksesuar serisi ile de gönülleri ve kahve tiryakilerini fethetti. Türk zarafetinin motifleri şık kahve fincanlarına taşınarak fiskos masalarını renklendirdi. İsmail Acar desenleri ile özel hale gelen tasarımlar bereket, güç ve zarafetle buluşarak kahve fincanları ile evlerimize girdi. Sade iki fincan, iki fincan ve tepsisi ve altı fincan ve büyük tepsi alternatifleri ile sunulan seriye Arzum Okka kupon kodu ile hemen sahip olabilirsiniz. Arzum Okka Türk Kahvesi makinaları tekli ve ikili versiyonları ve renk seçeneği ile beğeninize sunulmuştur. Başlangıç aşamasında kurulum ve kargonun ücretsiz olduğu ürün 500 yıllık kahve kültürünü evimizde direk fincanlarımıza servis eder. Kahve köpüğünün fincanlara eşit olarak dağıtan ürün yavaş pişirme özelliği ile közde kahve tadını damaklarımızla buluşturur. Üç farklı fincan boyutu ve kendini temizleme özelliği ile kahvenizi Arzum Okka yapa siz yudumlarsınız. Red Dot Product Design Award 2014 tasarım ödüllü makine sizi Türk kahvesinin eşsiz lezzetini tatmaya davet ediyor.

Gıda hazırlama, pişirme, kızartma, içecek hazırlama, ütü, temizlik, kişisel bakım ve diğer ürünlerle tanıdığımız Arzum sürekli kendini yenileyerek ihtiyaçlarımızı karşılamaya devam ediyor. Sosyal sorumluluk projeleri ile de sürekli göz önünde olan marka hayatımızı kolaylaştırırken kendimize ve sevdiklerimize daha fazla zaman ayırabilmemize olanak tanıyor. Arzum Okka kupon kodu kullanarak kendi ihtiyaçlarınızı karşılayabilir, ev aletleri ve okka kahve makinası ile sevdiklerini mutlu edebilirsiniz. Online olarak rahatça seçeceğiniz ürünler aynı şekilde zahmetsizce kapınıza teslim edilir. Koca kutuları siz taşımazsınız, ürünler kapınıza gelir. Ödemelerinizi kredi kartınız ile yapabilir dönemsel olarak değişebilen taksit seçeneklerinden faydalanabilirsiniz. Siparişleriniz 2 ila 4 iş günü içerisinde kargoya verilmektedir. Arzum, en değerli elektrikli ev aletleri markası olma yolundaki hedefine her geçen gün yaklaşmakta ve eşsiz tasarımlarıyla mutfakların ve kalplerin başköşesine kurulmaya devam etmektedir.Kampanyalar E-Bülten