Adimadim.com

Adım Adım uzman pedagog ve psikologlarca çocukların aylık gelişimlerine göre hazırlanmış, çocuğun gelişimini desteklemeye yarayacak bir settir. Adımadım kupon kodu size bu inanılmaz sete uygun fiyatlarla sahip olabilme fırsatı tanır. Adım Adım hem çocuğa hem de anne ve babaya eğlenceli ve eğitici bir rehberdir.

Adımadım kupon kodu fırsatları

9 ila 48 ay arası çocuk için bütün yaşamını şekillendirecek bir süreçtir. Kişiliklerin oluşmaya başladığı bu dönem aynı zamanda özel yetenek ve becerilerin geliştiği bir dönemdir. Her ay için özel olarak hazırlanan setin içinde aktivite kitapları, gelişim tablosu, oyun malzemeleri, kitaplar, hikâyeler, çocuk şarkıları ve makaleler yer almaktadır. Günümüzde özellikle annelerin büyük önem verdiği setlere Adımadım kupon kodu kullanarak avantajlı şekilde sahip olabilirsiniz. Satın aldığınız veya online olarak hediye ettiğiniz eğitim seti istediğiniz adrese gelir ve eğlenerek öğrenme süreci başlar. Çocuk gelişimi, bebek gelişimi ve çocuk kitapları hakkında detaylı bilgi edinebileceğiniz makaleler eşliğinde bebeğinizi büyütürken bu ürüne olan ihtiyacınızı bir kere daha kavrarsınız. Eğlenceli eğitim, planlı gelişim sloganı ile hizmet veren Adım Adım ülkemizdeki büyük bir açığı kapatmakta ve bebek gelişimine kattığı değerlerle büyük beğeni toplamaktadır. Eğitimli ebeveynlerin çocuklarına kattıkları değerler ülkemizin gelişmesine ve saygı kültürünün yerleşmesine katkıda bulunmaktadır. Her ay yeni kazanımlar sağlayacak bebeğinizi Adım Adım seti ile takviye etmek hem daha hızlı kavramasına hem de kendine olan güvenini sağlamasına yardımcı olacaktır. Dinleme, anlama, karşısındakinin haklarına saygı, el ve göz koordinasyonu, kasların doğru çalışması, dış dünyayı deneyimleme gibi çalışmalarla bebekle yakın bir ilişki kurulur. Öğrenmeyi günlük yaşantı ile destekleyen program okul öncesi dönem için çocukta ebeveynlerin bile inanamayacağı değişimlerin yaşanmasına yardımcı olur. Kişilikleri oturmaya başlayan çocukların yetenek ve becerilerini geliştirmeye yönelik çalışmalara bu aylarda büyük önem taşımaktadır.

Bilgi hattından ve sosyal medya adreslerinden takip edebileceğiniz site sayesinde çocuğunuzdaki gelişmeyi doğru bir şekilde takip edebilirsiniz. Adımadım kupon kodu ile avantajlı seçeneklerle sahip olacağınız aktivite paketi ile mutlu, sağlıklı, akıllı, yetenekli ve tam donanımlı çocuklar yetiştirmek sizin elinizde.

Haydi Paylaş ...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on PinterestShare on LinkedInEmail this to someoneShare on Tumblr


Kupon Kodu Nasıl Kullanılır

1. Kodu Göster ya da İndirime Git'e tıklayın
2. Tıklamanızla birlikte bir pop-up penceresi açılır ve kupon kodunuz görünür. Aynı zamanda kod otomatik kopyalanır.
3. Aynı zamanda kuponu kullanacağınız mağazaya yönlendirilirsiniz.
4. Mağazadan alışverişinizi yaptıktan sonra sepet ya da ödeme aşamasında kupon kodu, indirim kodu, promosyon kodu gibi vb. alanlara kupon kodunuzu yapıştırıp onaylayın.
5. İndirimiz alışveriş toplamınıza yansıyacaktır.
Tüm mağazaların indirim kodlarının nasıl kullanıldığına dair tüm bilgilere buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Kampanyalar E-Bülten