444cicek.com

2000 yılında kurulan online çiçek gönderim hizmeti sağlayan site Amerika’da yaşayan Türklerin Türkiye’deki sevdiklerine özel günlerinde çiçek gönderme isteklerini karşılamak amacıyla kurulmuştur. Yıllar geçtikçe büyüyen ve gelişen hizmetler bugün çok özel çiçek sunumlarına dönüşmüştür. Online olarak gönderi yapacağınız çiçeklerinizi 444çiçek kupon kodu ile ödeyerek farklı avantajlardan faydalanabilirsiniz. Çiçeklerin taşıdıkları anlamları öğrenerek siparişinizi buna göre seçebilirsiniz. Bu konuda sizlere yardımcı olacak bilgi ve kaynaklar web sitesi içerisinde mevcut durumdadır. Kıstaslarınız doğrultusunda seçimler yaparak hem sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz hem de ekonomik anlamda sıkıntı çekmezsiniz. Fiyat olarak da son derece uygun koşulların belirlendiği 444çiçek markasının web sitesini sizler de inceleyerek seçimlerinizi yapabilirsiniz.

444çiçek kupon kodu fırsatları

Türkiye’nin dört bir köşesine çiçek, renkli şeker, meyve sepeti ve değişik hediyelerden oluşan sepet gönderimi yapılabilir. Sitenin sunduğu hizmetler online sipariş esnasında çekilmiş fotoğraflar arasında seçilebilir. Gönderim amacı, ürün grubu ve fiyata göre filtrelenen ürün çeşitleri arasından ihtiyacınıza göre tercihte bulunabilirsiniz. 444çiçek kupon kodu ile yapacağınız ödemelerde size özel fırsatlarla karşılaşacaksınız. Doğum günü, seni seviyorum, yeni iş, özür dilerim, yeni bebek, yıldönümü, geçmiş olsun başlıklarına göre istediğiniz kategoriye girerek tasarlanmış çiçekleri görebilirsiniz. Kişiye özel hediye, Retro hediyeler, ofis hediyeleri, ilginç hediyeler, hediye sepeti, takı ve aksesuar grupları farklı ihtiyaçlara göre belirlenmiştir. Bayanlar çiçek almaktan çok hoşlanır. Hatta her gün çiçek alsalar bile bundan hiçbir zaman bıkmazlar. Oysa bazen ilginç ve değişik, görülmemiş hediyelere ihtiyaç duyulur. Esprili ve yaratıcı bu hediyeler alan kişiyi mutlu ettiği gibi göndericiyi de güzel bir hediye almış olmanın zevkine eriştirir. Kişiye özel seçeneklerin de hazırlanabildiği ürünler ile günümüzün en çok tercih edilen hediyelerini seçebilirsiniz.

Farklı ödeme seçenekleri ve hızlı teslimat seçenekleri ile hediyeleriniz değer kazansın ve beğenilsin. Hediye almanın asıl amacı bir görevi yerine getirmekten ziyade sevdiğimiz kişinin mutlu olmasını sağlamaktır. 444çiçek kupon kodu ile yapacağınız gönderilerde cebinizi koruma altına alırken, sevdiklerinizin mutluluğu ile vermiş olduğunuz doğru siparişin keyfine dalarsınız. Sipariş esnasında sahip olduğunuz sipariş numarası ile kargo takibi yapabilirsiniz. Bu takip sonucunda siparişlerinizin ne zaman nerede olduğunu kolayca öğrenebilirsiniz. Üstelik bu takip sistemi sayesinde güvenilir bir marka olduğunu da siz müşterilerine kanıtlamaktadır. Sevdiklerinizi mutlu etmek ve onlara değer verdiğinizi hatırlatmak için muhteşem bir seçenek olarak değerlendirebilirsiniz. Bu konuda 444çiçek markası en iyiyi ve en kalitelisini müşterilerine sunmaktan geri durmamaktadır.Kampanyalar E-Bülten